כוכב חדש לשבוע בטיחות

כוכב חדש לשבוע בטיחות

 Cosco Scenera Next הקוסקו סינרה NEXT הוא פשוט מושב בטיחות חכם לילדים .
מיועד למשפחות שיודעים מה הצרכים שלהם.


זה מוצר פשוט ובטוח ששומר על הילדים בטוחים יותר עם הגנת צד משופרת SPS. ההגנה מובנת במשענת הראש העמוקה. מתאימים לשימוש ילדים מגיל הלידה ועד גיל שנתיים  במצב הפוך לכיוון הנסיעה. ולשימוש ילדים בגיל שנה( מומלץ מגיל שנתיים ) ומעלה ועד גיל 4 שנים  במצב עם כיוון הנסיעה. רתמת 5 הנקודות הכוללת 5 גבהים שונים ואבזם המפשעה בעל 3 מצבי מיקום. כך אתם תוכלו להיות בטוחים שתנוחת הישיבה \ שכיבה של ילדכם בכסא זה היא האופטימלית לנוחות ובטיחות ילדכם.


הקוסקו סינרה NEXT נכנס בקלות על פני שלושה מושבים במושב האחורי ( ברכב סטנדרטי). הפתרון הטוב ביותר לצורכי במשפחה עם 3 ילדים. הקוסקו סינרה NEXT מאושר לשימוש במטוסים , המשקל הקל של הכסא והפשטות שלו מאפשרים לכם לטייל בכל מקום עם הכסא המוכר והנוח של ילדכם.

לכסא מספר אפשריות עיגון לרכב . ע"י מערכת ISOFIX ) LATCH ) ע"י מערכת חגורות הרכב בעלות 3 נקודות. ע"י מערכת חגורת המותן בלבד ( ברכבים ישנים) הריפוד מגיע במגוון רחב של סגנונות וצבעים . הריפוד יורד בקלות לכביסה במכונה כביסה . ניתן לייבש במייבש כביסה. מחזיק כוס \ בקבוק ניתן לשטיפה במדיח כלים . הקוסקו סינרה NEXT מיוצר בארה"ב הכסא עומד בכל הדרישות של התקן הבטיחות הפדרליים (NHTSA ) בארה"ב. ועומד בדרישות התקן הישראלי .    

מפת האתר