הכנתם את הבית לתינוק? קבלו טיפים

הכנתם את הבית לתינוק? קבלו טיפים

 

הכנתם את הבית לתינוק? קבלו טיפים
 
הנה כמה טיפים לבטיחות והגנה באזורים שונים בבית שיכולים לעזור ולמנוע פגיעה בילדכם וחשוב מכל משאיר ואתכם רגועים, סבלניים ואוהבים שזה העיקר בגידול הילד.

במטבח ישנם המון מוקדי סכנה, פעוטים ותינוקות אוהבים לגשת לארון הניקוי מתחת לכיור ולשחק בחומרים המסוכנים, אל לנו לכעוס עליהם מפני שהם רואים בקבוקים צבעוניים ומעניינים אלו כצעצועים חדשים ומלהיבים. יש לנעול תמיד ארונות ומגירות בסוגרים מיועדים המונעים גישה בצורה מוחלטת. במטבח ישנם דלתות תנור ומקרר אשר בהישג ידם של הילדים הסקרנים, לכן גם למפגעים אלו ישנם סוגרים ומנעולים מיועדים עם טכנולוגיה חכמה המונעים גישה בצורה מושלמת.


בשאר מרחב המחייה אפשר למצוא עוד סכנות חביות: דלתות הינם משחק אהוב על הקטנטנים, סגירה ופתיחה נותן להם להרגיש כמו גדולים. הסכנה היא לכידת האצבעות בין הדלתות למשקוף. ישנם מוצרים המונעים סגירה בכוח וכך משאירם את ילדכם מוגן גם בעת משחק ואתכם בשקט נפשי.

שולחן הסלון ופינות רהיטי הבית ידועות בסכנה הגדולה כאשר ילדינו רק לומדים ללכת ויציבותם עדיין בתהליך שיפור, לכן פגיעה בזויות השולחן היא בין המסוכנות בבית. סכנה זו אפשר לבטל בתהליך פשוט של מגני פינות אסתטיים המשתלבים עם עיצוב הבית.
בזמן השינה תמיד אנו נדאג מנפילות או סריטות הנגרמות על ידי התינוק בזמן שינה. ישנם היום חידושים רבים בתחום הבטיחות. חסמי ומעקי בטיחות המשלבים בכל סוג של מיטה יכולים להיות פיתרון מעולה. כפפות נעימות למגע ימנעו מהתינוק גרד מיותר וסריטות לא נעימות בפניו.


סייפטי פירסט תעזור לילדכם לגלות את החיים בצורה בטוחה על ידי מתן פתרונות יצירתיים למניעת סיכונים מיותרים בבית. המטרה היא להמשיך לעשות את החיים הרבה יותר קלים ובטוחים בשביל ילדינו ולהנות ממה שבאמת חשוב.
 
נכתב על ידי
רון מגל
מנהל שיווק דיגיטל
 
מפת האתר