רכבים ממונעים לילדים

רכבים ממונעים לילדים

 

ממונעים לילדים ומכוניות חשמליות
 
ממכוניות חשמליות וממונעים של 12v  ו-6v לאופנועים חשמליים ואופניים דמוי מוטרבייק, יהיה לילדים הרבה כיף ועניין כאשר ינהגו במכוניות אלו.
הריגוש של ילדכם כאשר תהיה ביכולתם לנהוג על רכב ממונע בעל בטרייה, ייתן הרגשה של בגרות כמו לאימא ואבא.
בחירה מגוונת ממספר רב של ממונעים ורכבים חשמליים לבנות ובנים, מאופנועיי ב.מ.וו ועד מיני קופר חדשני, המגוון של מותגים בעיצוב מדויק לפי הוראות היצרן, הינם כליל החדשנות בעולם הולך ומתפתח. ילדכם ירגיש בגרות, ילמד אחריות ויבין את דרכי העולם הבוגר מראות עיניו.
הפתיעו את ילדיכם עם ממונע חשמלי מרהיב ומדויק בעיצובו לפי דגמים מקוריים של ב.מ.וו, שברולט סילברדו, מרצדס, מיני קופר ועוד.
מערכת ההנעה של רכבים אלו מסוגלים לסחיבה גדולה של מסה בשל עוצמת המונע ואיכות המרכיבים ברכב הממונע, מרכבים מסוימים יש אופציה לנסיעה אוחרה וכך לשדרג את תמרון הממונע החשמלי.
מערכת החשמל ברכב מעניקה חוויה של אוטנטית ברמה הכי גבוהה, עם אורות ומוזיקה מתנגנת ברדיו ומערכת USB. ישנם דלתות כניסה עם נעילה חיצונית לבטיחות הילד ושלט עם קידוד מלא לרכב, בלי הסתבכות עם תדרים שונים בגינה. לשלט ישנו גם מעצור בטיחות אשר משבית את הרכב במקרה הצורך, אם הילד מתרחק לעבר הכביש.
הבלימה והנסיעה ברכבים אלו הונדסו לידי שלמות כאשר מבטיחים עצירה מוחלטת ונסיעה חלקה בלי זעזוע לילדים. המושבים המרופדים והפלסטיקה העומדת בתקינה חמורה מבטיחה נוחות ואיכות לאורך זמן.
 
מפת האתר