בוחרים עגלת תינוק? חשוב לדעת

בוחרים עגלת תינוק? חשוב לדעת

 אנחנו פה בחברת בבה קונפורט ישראל חשבנו ימים כלילות איך אפשר לבחור עגלה מושלמת כאשר יש מבחר מותגים עצום ומבלבל בשוק. אין ספור סוגי קיפולים, גגונים, סוגי גלגלים ועוד כל מיני מאפיינים אשר גורמים לנו כאב ראש בבחירת עגלה המושלמת לילדינו.

צוות מומחים ומנהלי פיתוח עגלות של בבה קונפורט הצרפתית וEGST  הישראלית שקדו על מדריך לבחירת עגלה והביאו לפניכם את הנקודות החשובות ביותר כאשר רוכשים עגלת תינוק משולבת הגדלה עם התינוק לאורך השנים ואילו פעולות ניתן לבצע בחנות על מנת להגיע לעגלה המיוחלת.


בטיחות: בטחון לתינוק ושקט נפשי להורה הטרי הינו המצרך החשוב ביותר בבחירת עגלה. התינוק שלכם הוא הדבר החשוב ביותר והמשימה שלכם לשמור עליו מכל משמר בשנותיו הראשונות (וכמובן כל חייו). כאשר פותחים את העגלה וודאו שהמסגרת ננעלת למקומה ואין פינות חדות, פגמי יצור ופתחים קטנים שאצבעות הילד יכולות לחדור בהם, איכות החומרים וטיב היצרן יכולים לפתור בעיה זו. כאשר רוכשים עגלה משולבת וודאו שהסל קל שאתם מקבלים בעל הגנות ראש לתינוק. חפשו עגלות שעברו מכון תקנים גם בארץ וגם באירופה וכמובן תעודות אחריות. שימו לב שמאחורי העגלות יש חברה מסודרת עם יבואן רשמי אשר לו בסיס שירות תיקונים ואחריות בארץ, תקנים ובטחונות אלו יאפשרו לכם עגלה עם אורך חיים עמיד  וכך תוכלו להעביר לילדים הבאים את העגלה.

 חגורות בטיחות:  חגירה נכונה ברכב תשמור על ילדיכם ותקטין את סיכויי הפגיעה הקשה בתאונות ועצירות פתאומיות. מערכת חגורות טובה הינה חובה בכל עגלה אחרת, כל תינוק סקרן ימצא דרך לברוח מהעגלה. מערכת החגורות הכי אפקטיבית הינה מערכת 5 הנקודות אשר כורכות את הילד מסביב למותניים , בין הרגליים ועולה על הכתפיים. וודאו שקל לכם לסגור ולפתוח את האבזם והינו מספיק נוח ונעים לילד.

קיפול ואחסון: בבה קונפורט הבינו שמרחב המחייה האורבאני (עירוני) קטן עם השנים, רכבים ודירות, רחובות ומסעדות קטנות ומצטמצמות יותר, לכן החברה מייצרת עגלות מתקפלות למינימום אחסון בשימוש טכנולוגיה מתקדמת והבנת ההורים. בדקו האם אתם יכולים לקפל ביד אחת? האם העגלה תתאים לתא המטען? שאלות אלו הינם חיוניות בבחירת עגלה ושווה בדיקה מעשית בזמן הרכישה.


מעצורים חווית השימוש במעצורים תעזור לכם לקבע את העגלה ולטפל בתינוק בצורה קלה ונוחה. בדקו את המעצורים בחנות, האם הם קלים לתפעול במיוחד עם כפכפים וסנדלים (יש לנו הרבה קיץ)? נסו להזיז את העגלה כאשר המעצור עובד.

נסיעה: לכו עם העגלה בקו ישר ואז בצעו פניה עם יד אחת. יכולת של עגלה לזוז בקלות ולבצע תמרונים לכל הכיוונים בצורה נוחה מעידה על עגלה איכותית עם מערכת מתקדמת של חווית נסיעה.


גובה הידית: כאבי גב שכיחים בגידול ילדים. כדי מונע זאת רצוי שגובה הידית תהיה בקו המותניים או מעט מתחת. לעגלה טובה תהיה היכולת לכוון את ידית הדחיפה לגובה האידיאלי.

כיסא מתכוונן האם הכסא יורד למצבים שונים? לתינוק בן יומו אנו נזדקק לעגלה אשר הכסא יורד לכמעט 180 מעלות (מצב שטוח). מצב זה מיועד לפעוטות אשר לא יכולים לשבת זקוף, בדרך כלל מגיל לידה עד חצי שנה. בדקו, האם קל ונוח לכוונן את הכסא? אפילו בשביל ילדים יותר גדולים (חצי שנה ומעלה) עגלה כזו תיתן מענה מצוין לנמנומים נוחים ואף לשנת צהריים.

גגון : בארצנו השמשית רצוי שגגון העגלה יהיה מספק וישמור על ילדינו משמש חזקה ובחורף מטיפות הגשם והרוח. גגון יעיל וטוב ייתן הגנה לילד גם בזמן השינה בעגלה ויחסוך שימוש מיותר בכל מיני בדים ותוספות מאולתרות.

נוחות: חושב מאד לבדוק את איכות הבדים הנוגעים בתינוק, הכניסו יד ומששו בצורה אינטנסיבית כל פיסת בד ומרקם. כך תוודאו שתינוקכם ירגיש נוח ושלוו וימנע בכי מיותר בעתיד מכל מיני גורמים שלא תצליחו לגלות (תינוק לא יאמר לכם שהבד מעקצץ או שורף הוא רק יבכה).

אחרי מחקר ופיתוח של כמעט 80 שנה בבה קונפורט העולמית הצליחה יחד עם המהנדסים והמעצבים הצרפתים להביא עגלות משולבות עם טכנולוגיה המאפשרת להורים ליהנות מגידול הילדים ופחות להתעסק בעוד מטלות מיותרות  בעזרת הקיפול הטוב ביותר, אכסון קומפקטי ונוח, נוחות ואיכות צרפתית מהמעלה הראשונה ,מערכת נסיעה מהמתקדמות בעולם לנסיעה חלקה ושקטה לתינוק 

רון מגל
מנהל שותפויות ומדיה חברתית
EGST ישראל
המשווק של בבה קונפורט צרפת

לצפייה בדגמי 2016
http://www.egst.co.il/Bebe_Confort.html

מפת האתר